معرفی پلتفرم لنداپ

یکی از موارد اصلی استفاده از بیت کوین (BTC) ذخیره ارزش آن است. چه بیت کوین را یک دارایی و چه یک نوع پول در نظر بگیرید، برای گرفتن اعتبار با بیت کوین دلایل زیادی وجود دارد. در لنداپ کاربران از بیت کوین خود برای گرفتن اعتبار خرید استفاده می کنند. زیرا بیشتر مشتریان لنداپ نمی خواهند بیت کوین خود را بفروشند و معتقدند که ارزش دارایی های رمزنگاری شده آنها در بلند مدت افزایش می یابد. با این حال، آنها برای هزینه های خود به بودجه نیاز دارند.

معرفی پلتفرم لنداپ

لنداپ اولین پلتفرم خرید اقساطی کالا با وثیقه رمزارز است که به کاربران ارزهای دیجیتال این امکان را می دهد تا بدون فروش رمزارزهایشان نقدینگی داشته باشند. کاربران رمزارزها می توانند با تامین وثیقه در لنداپ، کد اعتباری خرید از دیجیکالا دریافت نمایند.

برای بسیاری از دارندگان بیت کوین ، مجبور شدن به فروش دارایی های خود گزینه آخر است .

لنداپ به بیت کوینرها امکان دسترسی به ارزش دارایی های بیت کوین خود را بدون نیاز به فروش می دهد. پس از باز پرداخت اعتبار، کاربر می تواند وثیقه خود را دریافت کند.

اعتبار خرید

چرا باید اعتبار با وثیقه رمزارز گرفت؟

بسیاری از دارندگان رمزارزها دید طولانی مدت نسبت به سرمایه گذاری های خود دارند. اگرچه آنها قصد دارند دارایی های رمزنگاری شده خود را نگه دارند ، اما گاهی اوقات شرایط هولدرهای بیتکوین را مجبور می کند رمزارز خود را بفروشند. لنداپ به بیتکوینرها این امکان را می دهد تا مالکیت بیتکوین خود را حفظ کنند.

 

برای دریافت اعتبار در کمتر از چند ساعت ثبت نام کنید